Будівельні роботи – це комплекс складних інженерних процесів.

Геологічні властивості ґрунту його фізичні та хімічні властивості визначають при правильному прорахунку подальшу конструкцію фундаменту, враховуючи постійні та тимчасові навантаження, підґрунтові води та сейсмостійкість майбутньої будови.

На підставі отриманих прорахунків робляться робочі креслення, за якими надалі й ведеться будівництво, щоб уникнути нерівномірної усадки фундаменту та форс-мажорних обставин. Фінальний етап - це монтаж інженерних комунікацій та внутрішнє та зовнішнє оздоблення.

Побачити остаточний результат до закінчення будівництва дозволяють сучасні технології у вигляді 3D дизайну, де можна пройтися власним будинком та подивитися види з вікна. Навіть не маючи 3D візуалізації робиться робочий пакет креслень, за якими ведеться внутрішнє, зовнішнє оздоблення та монтаж інженерних комунікацій.

Також наші фахівці можуть вам порадити й допомогти вибрати будівельний матеріал, підказати як розставити меблі, який потрібен декоративний матеріал. А також дати рекомендації щодо купівлі у наших партнерів для поєднання ціни та якості.

Кожен із будівельних процесів призводить у підсумку до певного результату. Процеси можуть бути підготовчими, допоміжними та основними. В окрему групу виділяють й транспортні процеси, оскільки в самому будівництві постійно задіяна велика кількість транспортних засобів та спеціальної техніки.

Будівельні роботи – це завжди досить складна схема інженерних процесів, спроектувати та реалізувати які під силу тільки справжній команді досвідчених професіоналів, якими є компанія «Світо строй»

Замовити
Найменування робіт Ціна, гривень Одиниця виміру
Будівельні роботи Здійснюється індивідуальний розрахунок м.кв.