Двері за своєю конструкцією та дизайном бувають різні: металеві, броньовані, скляні, комбіновані, металопластикові та багато інших.

Дуже важливо під час проектування враховувати рівень підлоги та стін, тому що нерівна підлога, стіни або надто низько опущені підвісні стелі можуть вплинути на встановлення або подальшу експлуатацію дверей та вікон.

Сучасні металопластикові вікна дозволять вам назавжди забути про протяги, небажаний шум з вулиці, зберегти в зимовий час тепло у вашому будинку, а літом - прохолоду. Усього цього дозволяє досягти заповнення аргоном, у якого нижча теплопровідність ніж повітря. Склопакети, що не мають спотворень, дозволять насолоджуватися видом із вікна й завжди будуть ідеально чистими всередині!

Для правильного встановлення вікон та дверей ви можете звернутися до наших спеціалістів. При виїзді на замір ми зробимо вам пропозицію від бюджетних трикамерних вікон до сучасних шестикамерних з аргоновим заповненням, з посиленою рамою та в різній гамі кольорів. Надалі прийнявши на себе гарантійне та після гарантійне обслуговування ваших вікон та дверей.

Замовити
Найменування робіт Ціна, гривень Одиниця виміру
Встановлення дверей 1500 шт.
Встановлення вікон 400 м.кв.